Zaciągnij się


Rekrutacja nowych członków naszego Stowarzyszenia jest prowadzona na bieżąco.

Zapraszamy osoby, które podzielają nasze zainteresowania oraz pasję. Wszelkie kwestie formalne członkostwa w SRH 73 pp z Katowic ujęte są w regulaminie, a wymagania sprzętowe w specjalnym "Regulaminie mundurowym".

Członkiem naszego SRH może zostać osoba pełnoletnia. Kandydatem na członka może zostać osoba, która ukończyła 17 lat jednak przyjęcie do naszego SRH może nastąpić dopiero po ukończeniu 18 lat.

Czas przed przyjęciem do SRH jest okresem próbnym zarówno dla kandydata jak i dla stowarzyszenia. Przyszły członek poświęca czas na kompletowanie umundurowania i wyposażenia żołnierskiego, na poszerzanie swojej wiedzy z zakresu wojskowości II RP oraz historii naszego 73 pułku piechoty. W stowarzyszeniu przywiązujemy wagę nie tylko do wierności i dokładności w odtwarzaniu sylwetek żołnierzy 73 pp pod względem umundurowania lecz również do wiedzy o pułku oraz znajomości jego historii. Jest to czas na zapoznanie się z zasadami panującymi w stowarzyszeniu oraz zapoznanie się z jego członkami. Stowarzyszenie z kolei ma możliwość zapoznania się z przyszłym członkiem, jego sposobem działania, konsekwencją itp.

Wszelkie pytania i nurtujące kwestie najlepiej wyjaśnić podczas spotkania z nami. W sprawie terminu najbliższego spotkania prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny. Dane do kontaktu w zakładce "Kontakt" na naszej stronie.